Doradca Klienta B2B

zdalna

Fundacja Biznes Bez Barier została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 25076. Obecnie dla naszego partnera merytorycznego – firmy Grupa AF Sp. z o.o, poszukujemy osób na stanowisko: Doradca Klienta B2B – Miejsce pracy: 100% zdalnie.

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie Klientów biznesowych,
  • utrzymywanie pozytywnego kontaktu z Klientem biznesowym,
  • aktualizacja bazy danych Klientów,
  • prezentacja projektów Klientowi,
  • administracja stron www Klientów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta/sprzedaży,
  • znajomość etykiety komunikacji biznesowej,
  • umiejętności interpersonalne,
  • dostęp do Internetu,
  • znajomość j. angielskiego minimum na poziomie B1,
  • mobilność,
  • mile widziane Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wygodna pracy w domu,
  • telefon służbowy,
  • know-how o Internecie i e-marketingu,
  • częste szkolenia,
  • benefity: prywatna opieka medyczna i karta Multisport.

Z uwagi na specyfikę działalności oraz misję Grupy AF w pierwszej kolejności rozpatrzymy aplikacje kandydatów z niepełnosprawnościami.

Wyślij swoje CV

Proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych