Specjalista ds. Spedycji Całopojazdowej Międzynarodowej

łódzkie

stacjonarna

stryków

Fundacja Biznes Bez Barier została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 25076. Obecnie dla jednego z naszych Klientów – firmy Spedimex, poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Spedycji Całopojazdowej Międzynarodowej – Miejsce pracy: Stryków, łódzkie.

Nie czekaj, dołącz już dzisiaj do wyjątkowego zespołu ponad 2000 pracowników #SpedimenTeam i zostań jego częścią. Mamy niemal 30-letnie doświadczenie w dostawach. Każdego dnia przygotowujemy towary do wysyłki, żeby jak najszybciej dotarły z naszych magazynów do większości miejsc w Polsce i Europie.

TWOJE ZADANIA:

  • realizacja usług spedycji drogowej w przewozach międzynarodowych,
  • praca na giełdach transportowych,
  • rozbudowa bazy przewoźników,
  • współpraca z klientami poprzez przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków zawieranych umów,
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,
  • stała analiza i optymalizacja kosztów,
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • współpraca z innymi działami firmy.

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w realizacji zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych – minimum 3 lata,
  • dobrej znajomości rynku przewoźników,
  • komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka,
  • ukierunkowania na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników,
  • umiejętności organizacyjnych i analitycznych,
  • samodzielności w działaniu i decyzyjności,
  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych,
  • znajomości programu Excel oraz MS Outlook,
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

OFERUJEMY:

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy,
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • rozwój zawodowy,
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków,
  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej,
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach,
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć,
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole #SpedimexTeam.

Wyślij swoje CV

Proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych