A

Rozmiar tekstu:

Kontrast:

Wybierz język:

Grupa AF

Usuwamy uprzedzenia

Szkolenia i warsztaty

Koncentrują się na potrzebach osób z niepełnosprawnościami i pomagają obalać stereotypy funkcjonujące w naszym społeczeństwie. Są prowadzone przez specjalistów mających doświadczenie w pracy z osobami o szczególnych potrzebach, co pomaga lepiej zrozumieć tę szczególną grupę społeczną i wypracować obopólnie korzystną płaszczyznę współpracy.

Obsługa klienta z niepełnosprawnością

Szkolenie dostarcza wiedzy na temat rodzajów oraz stopni niepełnosprawności, aktów prawnych dotyczących niepełnosprawności w Polsce, prawidłowych postaw i zachowań w trakcie obsługi klientów z różnego rodzaju niepełnosprawnościami oraz uwrażliwia uczestników szkolenia na temat niepełnosprawności.

Niepełnosprawny współpracownik

Szkolenie jest skierowane do współpracowników osób z niepełnosprawnością. Uwrażliwia na tematykę niepełnosprawności oraz kształtuje właściwe postawy wśród pracowników działów, którzy pracują razem z osobami z dysfunkcjami.

Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością

Szkolenie jest skierowane do pracodawców chcących zatrudnić osoby niepełnosprawne, jak również do kadry kierowniczej i pracowników, którzy będą współpracować z osobami niepełnosprawnymi. Celem szkolenia jest pokazanie, że osoby niepełnosprawne mogą pracować zawodowo i są wartościowymi pracownikami.

Pacjent ze szczególnymi potrzebami.

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników podmiotów leczniczych świadczących usługi medyczne w ramach POZ. Szkolenie kładzie nacisk na komunikację z osobami o szczególnych potrzebach (w tym osobami niepełnosprawnymi) oraz zapewnienie odpowiednich standardów obsługi tej grupy pacjentów.

Zamów szkolenie za pomocą formularza kontaktowego lub pisząc na adres kontakt@biznesbezbarier.org