Zdalny audytor dostępności

Fundacja Biznes Bez Barier  pomaga placówkom publicznym w realizowaniu projektów, których celem jest poprawa dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej dla osób ze szczególnymi potrzebami. Jeżeli chcesz wesprzeć nasz zespół w realizacji tej misji i posiadasz już jakieś doświadczenie w tej dziedzinie  zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Twoje zadania:

wspieranie instytucji publicznych i innych podmiotów w zakresie poprawy dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej,

– audytowanie dostępności, przygotowywanie raportów i zaleceń,

doradztwo i konsultacje w zakresie konkretnych rozwiązań zwiększających dostępność,

– prace organizacyjno-logistyczne związane z bieżącym prowadzeniem działań w obszarze dostępności.

Co możesz zyskać:

–dodatkową pracę w elastycznych  godzinach,

–zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub B2B,

-pracę w formie zdalnej,

-pracę w małym zespole i przyjaznej atmozferze,

-realny wpływ na rozwój firmy,

-wynagrodzenie w zależności od godzin pracy, nawet  50 zł/h,

Oczekujemy, że:

-masz chociażby minimalne doświadczenie z zakresu audytów dostępnościowych

-jesteś dobrze zorganizowana/y, ambitna/y i chętna/y do pracy,

-masz pozytywne nastawienie do pracy zespołowej,

–dobrze czujesz sie w relacjach biznesowych,

-praca zdalna nie jest Ci straszna,

-posiadasz czynne prawojazdy kat. B.

-z uwagi na misję Fundacji chętnie rozpatrzymy kandydatury osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Wyślij swoje CV

Proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych